אודות

שלום לך וברוכה הבאה לבישולי,
שמי דנה ומאז שאני ילדה קטנה, בישול היה התחביב החביב עלי.
אני נוהגת לבשל בשביל משפחתי, עבור הכיף וכשחברים באים… לעיתים קרובות שואלים אותי איך להכין את מה שבישלתי.. אז עבור החברים שלי וכל מי שמתעניין החלטתי לפתוח בלוג מתכונים ולחלוק את המתכונים הכי מוצלחים שלי 🙂

כאמא לשתי בנות מקסימות, אני יודעת שזמן הוא מצרך יקר ולכן אני משתדלת לכתוב את המתכונים בצורה פשוטה וברורה שתקל עליכם כמה שיותר להכין ארוחות טעימות וקלות וכמובן לקטוף המון מחמאות!!!
אם יש לך בקשות או שאלות, ניתן לפרסם אותם בבלוג ואני מבטיחה לענות בשמחה.

אז גלישה נעימה וטעימה 🙂

עדכון #1: תודה רבה לכל הגולשים והגולשות ששמכינים את המתכונים שלי ומשאירים תגובות למתכונים, ממש כיף לי לראות שאנשים נהנים מהמתכונים שאני מפרסמת וכמובן מהמילים החמות.
אני שמחה לעדכן שגולשים באתר עשרות אלפי גולשים כל חודש! אז שוב, תודה לכולם ומי שעדיין לא עוקב אחרינו בפייסבוק ו/או בדואר אלקטרוני, זה ממש כדאי כי ככה תוכלו לקבל עדכון קצר על המתכונים שמתפרסמים כל שבוע, פשוט לחצו לייק בתיבה שנמצאת מצד שמאל או בעמוד הפייסבוק שלנו כמו כן ניתן להצטרף למועדון החברים של בישולי ולקבל מייל שבועי עם עדכונים חמים על כל המתכונים החדשים.

עדכון #2: לאור הביקוש למתכונים מחברים וקרובי משפחה בחו"ל אנחנו מתחילים לתרגם את האתר לאנגלית ובקרוב יהיה ניתן לגלוש גם באנגלית באתר –  Bishuli – Cooking At Home

 

דנה רביב.