פרסמו אצלנו

בישולי – מתכונים של אמא הוא בלוג מתכונים המתמקד באוכל ביתי המבוסס על מנות אמיתיות שדנה רביב (כותבת האתר) נוהגת להכין למשפחה ולחברים, כל המתכונים כתובים בצורה פשוטה, בגובה העיניים ועם המון תמונות משלבי ההכנה.עוד מידע על דנה ובישולי ניתן למצוא כאן.

פרסום בבישולי מאפשר לך המפרסם להגיע לקהל יעד איכותי וממוקד של נשים חובבות בישול ואפייה (בבישולי גולשים מידי חודש מעל 45,000 גולשים כאשר אנו ממשיכים לגדול בצורה סדירה כל חודש).
צור/צרי עמנו קשר בעזרת הטופס שבתחתית העמוד וביחד נבנה קמפיין ממוקד שיקדם את המוצר שלך ויעניין את קהל הגולשים שלנו, דרך פעולה זו מטיבה עם המפרסמים שלנו וגם עם הגולשים, לכן פרסום ממוקד בבישולי אפקטיבי בעשרות מונים מהאלטרנטיבות.

יש לך תקציב פרסום מוגדר מראש? חבילת הפרסום שלנו תיבנה במיוחד עבורך ותאפשר שימוש ב: באנרים מעוצבים, קמפיין פייסבוק, רשימת דיוור וכתבות שיווק.
אמינות ומקצועיות חשובים לנו מאוד ואנו רואים כל פרסום בבישולי כקשר עסקי המבוסס על כבוד הדדי ושיתוף פעולה.

האתר פותח את שעריו לשיתופי פעולה, פרסום או חסויות מחברות, שירותים ומוצרים אשר יהוו ערך מוסף לקהל הקוראים ולפיכך, אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות למתן חסויות ופרסום, בשטחים גדולים וקטנים ובמחירים אטרקטיביים עם אפשרויות מותאמות אישית לתקציב שלכם.

לקבלת פרטים נוספים, הצעות מחיר, ומענה לשאלות – אנא מלאו את הטופס המצורף ונשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

אישור שאתה אדם אמיתי ולא מערכת אוטומטית

captcha